Pałac Osowa Sień

Miłośników zabytkowych wnętrz ucieszy pewnie możliwość zamieszkania w stylowych pokojach gościnnych. Ponieważ Leonie Ossowski, która jako Jolanthe von Barndenstein spędziła w pałacu swoje dzieciństwo i młodość, umieściła w nim akcję kilku swoich utworów, uznaliśmy za stosowne (oczywiście za zgodą autorki) nazwać wszystkie pokoje tytułami jej książek. I tak na poddaszu i wieży budynku można spędzić noc w „Wilczych Jagodach” albo „Cynowym raju”. Niestety większość tych interesujących utworów nie została przetłumaczona na polski. W związku z tym nadaliśmy im oryginalne niemieckie nazwy. Żeby jednak goście wiedzieli, w którym pokoju nocują, ich stylistyka nawiązuje do nazwy utworu.

W pięknie odrestaurowanej piwnicy znajdować się będą oprócz jadalni następujące części wspólne – sala zabaw dla dzieci, sala bilardowa, siłownia, niewielkie SPA z jacuzzi, biczami wodnymi i sauną oraz sklep pałacowy. Na wieży zaś swoje miejsce znajdzie biblio- i filmoteka, przytulne centrum biznesowe i sale na spotkania w niewielkim gronie.

Aby przekonać się o wyjątkowości naszego obiektu, warto zajrzeć na stronę http://meteor24.pl/info/palac-osowa-sien/ i zapoznać się z opiniami Gości, którzy odwiedzili nasz pałac.


lubuskie