ZINNPARADIES

Cynowy Raj to dwupoziomowy apartament urządzony w szarościach ożywionych kroplą turkusu. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z wygodną kanapą, telewizorem, dvd,  stolikiem rodem z wiedeńskiej kawiarni, aneksem kuchennym i leżanką interesująco umiejscowioną między starymi belkami. Leżanka może z powodzeniem służyć jako dodatkowe łóżko, gdyż ma wymiary 80x200.

Do salonu prowadzi niewielki przedpokój z garderobą i łazienką. Łazienkę wyłożono hiszpańskim marmurem i wyposażono zarówno w narożną wannę jak i w prysznic. Tutaj szarości, naturalne drewno i biel zostały ożywione dekoracjami w kolorze lawendy.

Na pierwszym piętrze apartamentu znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem, które można rozdzielić na dwa pojedyncze i dodatkową leżanką. Wszystkie materace mają rozmiar 90x200.

W apartamencie Cynowy Raj mogą w komfortowych warunkach nocować cztery osoby. 

Opowiadanie "Das Zinnparadies" zostało wydane w 1988, w 2003 Leonie Ossowski napisała dodatkową część tego utrowu i w ten sposób powstał "Der Löwe im Zinnparadies", który autorka traktuje jako jest manifestem jej opinii na temat stosunków polsko-niemieckich.

lubuskie